До відома депутатів селищної ради!

Дата: 22.05.2020 15:25

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До відома депутатів Черкаської селищної ради 7 скликання!

Відповідно до розпорядження селищного голови  від  22.05.2020  № 83  «Про скликання    позачергової  49 сесії Черкаської селищної ради УІІ скликання»  27 травня  2020 року о 12.00 год. в смт. Черкаське в  приміщенні  Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру  відбудеться засідання позачергової 49 сесії Черкаської селищної ради.

Засідання сесії буде проводитися в закритому режимі з дотриманням санітарно-гігієнічних  правил перебування в приміщенні.

До  порядку денного  включені наступні питання:

1. Про затвердження звіту про   виконання бюджету  Черкаської селищної ради за 1 квартал 2020 року

2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 18.12.2019 № 7/44-1422 «Про бюджет  Черкаської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

3.  Про затвердження  протоколу № 4 конкурсної комісії по визначенню виконавця проектувальних та будівельних робіт  на об’єктах комунальної власності  Черкаської селищної ради від 07.05.2020 року

4. Про затвердження рішення виконкому селищної ради «Про надання дозволу на початок будівельних робіт»

5. Про зміну юридичної адреси Черкаської селищної ради

6. Про погодження надання  частини основної щорічної  відпустки голові   селищної ради

7. Земельні та інші питання.

Рекомендується депутатам селищної ради  під час участі у засіданні сесії селищної ради  застосовувати   індивідуальні засоби захисту, а саме захисні маски та  медичні перчатки ,  мати індивідуальну кулькову ручку для реєстрації.

Виконавчий апарат селищної ради