Учні школи мистецтв з Черкаської ОТГ взяли участь у міжнародному дистанційному конкурсі "Мистецтво без обмежень"

Дата: 04.06.2020 09:34

Протягом травня 2020 року відбувався І Міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень», в якому брали участь більше ніж 1400 учасників з 7 країн світу. За результатами оцінювання конкурсних відео в номінації "Інструментальне мистецтво" учні школи мистецтв смт Черкаське Гладченко Микола та Суббота Наталія стали Лауреатами  ІІ ступеня , Кузнецов Євген - Лауреатом  ІІІ ступеня! В номінації "Вокальне мистецтво" Дубіна Софія та Фальченко Поліна - Лауреати ІІІ ступеня. А Калашникова Милана нагороджена Сертифікатом учасника конкурсу.   Викладачі  школи Селіверстов С.А.,Калашникова Н.В.,Фальченко Г.В. та Звягіна А.О. отримали Подяки за підготовку Лауреатів та високий професіоналізм.
Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!