оголошено конкурс на вакантну посаду в ОМС

Дата: 04.06.2020 13:20

ОГОЛОШЕННЯ

З 04.06.2020 року  оголошується  конкурс на заміщення  вакантної посади спеціаліста 11 категорії   відділу земельних відносин та агропромислового комплексу  Черкаської селищної ради

Кваліфікаційні вимоги:

вища  освіта не нижче ступеня бакалавра,

вільне володіння державною мовою;

без вимог до стажу роботи;

вміння працювати на комп’ютері;

знання  Конституції  України, Земельного Кодексу України, Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та з питань, що відносяться до діяльності відділу .

Під час проведення конкурсу кандидати проходять співбесіду та  складають іспит .

Всі кандидати, які претендують на зайняття посад в селищній раді разом з необхідним пакетом документів,  до подачі заяви на участь у конкурсі , складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до загального відділу Черкаської селищної ради  за адресою:    смт. Черкаське, вул. Миру, 4, третій поверх.