ГРОМАДА ТУРБУЄТЬСЯ ПРО СВОЇХ ЖИТЕЛІВ

Дата: 16.06.2020 13:15

Під час карантину через корона вірус  найбільш страждають одинокі громадяни похилого віку від 80 років та старше, малозабезпечені родини, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають в прийомній сім'ї, дитячих будинках сімейного типу та родинах опікунів, піклувальників, особи з інвалідністю та особи, визнані недієздатними.

Щоб допомогти своїм громадянам пережити економічну кризу, за ініціативою голови селищної ради найбільш незахищеним громадянам, із числа вразливих верств населення об’єднаної громади,  у травні та червні 2020 року за рахунок коштів місцевого бюджету надана матеріальна допомога у вигляді продуктових наборів у кількості 264 шт., до складу яких входять продукти: крупи, борошно, рибні та м'ясні консерви, кондитерські вироби. Ці продуктові набори, вартість яких складає біля 400 грн, придбано задля того, щоб підтримати односельців у момент проведення карантинних заходів під час пандемії.

Виконком селищної ради