З працівниками закладів культури проведено навчання з пожежної безпеки

Дата: 19.06.2020 14:53

19 червня 2020 року Центром безпеки громадян Черкаської ОТГ спільно з відділом культури та туризму було організовано навчання працівників закладів культури з пожежної безпеки. Начальник пожежного поста пожежно-рятувальної команди ЦБГ Костянтин Даниленко розповів присутнім про загальні правила гасіння пожежі, види вогнегасників, їх комплектацію, вимоги до утримання та експлуатації. Після чого працівники закладу спробували практично відпрацювати ліквідацію умовної пожежі за допомогою вогнегасників.

Також, інструкторами курсу «Базова підтримка життя», працівниками Центру безпеки громадян, Володимиром Маліком та Артуром Войтюком, проведено практичне заняття з надання долікарської допомоги. Під час заняття було практично показано, як правильно  надавати першу допомогу при утопленні, асфіксії, ураженні струмом та при гострих порушеннях серцево-судинної діяльності (інсульті, інфаркті).