В громаді вітали татусів зі святом

Дата: 21.06.2020 18:00

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року.

Заклади культури Черкаської селищної ради також долучились до привітання всіх татусів громади. Для вихованців творчих гуртків були проведені  майстер-класи із виготовлення вітальних листівок та подаруночків із підручних матеріалів. Але найбільш популярною в умовах «карантинних заходів» стала акція «Фото з татусем». Малюки із радістю надсилали світлини зі своїми батьками, які потім обєднались у спільні відео-привітання.

Татусів вітають вихованці Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру та Молодіжного центру «Ініціатива», дивись за посиланням нижче.

Черкаський БІКІЦ                  "Ініціатива"