День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2020 17:53

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Тож 22 червня працівники закладів культури та мешканці Черкаської ОТГ, на знак шани та поваги поклали квіти до братських могил та обелісків загиблим воїнам. У бібліотеках сформовані тематичні книжкові полиці та інформаційні викладки.

Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради