Привітання з Днем Конституції України та Днем Молоді!

Дата: 26.06.2020 12:05

Дорогі земляки, шановні мешканці громади!

Щиро вітаю усіх  з  Днем Конституції України та  Днем молоді!

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Хай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення.  Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

З теплом червневих днів нерозривно пов’язане чудове свято – День молоді. І це символічно, адже як погоже літо дає людям надію на плідну і щедру осінь, так і  талановита й розумна молодь дарує впевненість у щасливому майбутньому  держави. Ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія й завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, у науці та на виробництві, в спорті та мистецтві.

Успіхів і натхнення вам,  здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра!

З повагою,

секретар Черкаської селищної ради