НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 15.07.2020 10:32

У старості  людині складно контролювати себе і свої дії, прості турботи про себе можуть перетворитися на важке випробовування. Для людей які потребують допомоги в обслуговуванні є така послуга , як догляд вдома, яку надає відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування  Черкаської селищної ради. Піклуються про своїх підопічних соціальні робітники, які носять воду, купують продукти, готують їжу, прибирають в будинках пенсіонерів, допомагають на присадибних ділянках.  Незважаючи на карантинні заходи, установа працює у посиленому режимі та щоденно дбає про те,  щоб громадяни похилого віку,  особи з інвалідністю,  отримували необхідні соціальні послуги.

Директор Зайцева І.В