ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ!!!

Дата: 07.08.2020 10:22

09 вересня   2020  року

ЗАПРОШУЄМО

НА  ГРОМАДСЬКІ  ОБГОВОРЕННЯ

ТЕМА – Організація і    встановлення   меж

територій  заказників місцевого  значення.

Шановні  мешканці Черкаської селищної об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо  Вас взяти участь у громадських обговореннях, на яких буде розглядатися  питання  організації і    встановлення   меж  територій  заказників місцевого  значення:

• «Камінюка-байрак»,  ботанічний  заказник;
  • «Суха балка», ботанічний  заказник ;
  • «Валуни»,  ботанічний  заказник;
  • «Карачунівська балка»,  ландшафтний   заказник;
  • «Заплава  на  р.Сухий  Торець»,   ландшафтний   заказник.

Під  час  обговорень  буде  визначено,  чи  є  необхідність  в  організації   та  встановлені  меж  територій   заказників  місцевого  значення  на  території   громади.

З  матеріалами  проектів   створення  (оголошення )   заказників  місцевого  значення  на  території  Черкаської  селищної  ради,  ви  можете  ознайомитися   https://cherkaska-gromada.gov.ua/news/1596785462

Друковані  копії    проектів  та  детальний  опис   земельних  ділянок   під  заказниками   місцевого  значення  знаходяться у відділі земельних відносин та агропромислового комплексу  Черкаської   селищної  ради.

Просимо   Вас  надати  вас надати свої пропозиції  щодо   організації   і    встановлення   меж  територій  заказників місцевого  значення у письмовому вигляді в Черкаську селищну раду до  09 вересня 2020 року.

Якщо у вас виникнуть питання, пропозиції, або виникатимуть питання, пояснення, звертайтесь до начальника відділу земельних відносин та АПК Черкаської селищної ради Стребіж Світлани Володимирівни,  часи прийому з 8.00 до 17.00, Пн-Пт,  телефон: 0939106491.

Зазначаємо, що результати обговорень можуть вплинути на майбутнє життя кожного мешканця громади, і  тому, просимо віднестися відповідально до цієї події!

Чекаємо Вас: 09 вересня 2020  року о 1500 за адресою: смт,Черкаське, вул. Миру, 4,  (3-й поверх).

У разі наявності змін, буде повідомлено додатково.

Виконком селищної ради