НАДАННЯ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ!

Дата: 11.08.2020 08:22

Протягом червня, липня місяця у територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Черкаської селищної ради надавалася натуральна допомога  в обробці присадибних ділянок  а саме  покосу трави. Своєчасний покіс необхідний для дотримання чистоти і порядку біля осель громадян похилого віку, які обслуговуються у відділеннях територіального центру. Послугу з покосу трави надають підопічним територіального центру на платній та безоплатній основі за попереднім замовленням. Соціальні робітники докладають максимальних зусиль, щоб  підтримувати порядок  та здійснювати різні соціальні послуги за місцем проживання тих, хто потребує  допомоги.

Директор територіального центру                                                       Зайцева І.В