Громада вітає кращих випускників

Дата: 25.08.2020 12:00

Громада вітає кращих випускників

Цьогоріч із стін закладів освіти Черкаської громади вийшли у світ 37 випускників, учнів 11 класів. Восьмеро з них закінчили навчальні заклади з золотими та срібними медалями.

Вітаємо:

• випускниць Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із нагородженням золотими медалями:
  • Малик Софію
  • Комнацьку Валерію
  • Орлянську Юлію
  • випускників Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів із нагородженням золотими медалями:
  • Щербакову Аліну
  • Крюченко Максима
  • випускників КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» із нагородженням срібними медалями:
  • Гаріпову  Гульнару
  • Пермякову Вероніку
  • випускницю Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів із нагородженням срібною медаллю:
  • Лисенко Поліну.

Найкращих результатів досягли - Щербакова Аліна та Малик Софія.

Отримання медалей – це складний тривалий шлях наполегливої праці як самих випускників так і їх наставників. Це дуже добре розуміє керівництво нашої громади. З метою відзначення кращих випускників в громаді започаткована традиція – нагородження медалістів грошовими преміями.

Відділ освіти радо вітає свою інтелектуальну еліту та сподівається, що отримані випускниками знаннями допоможуть їм реалізувати їх мрії, а обрана ними дорога буде наповнена яскравими подіями та незабутніми враженнями.

Світлана Солонина,

завідувач МК