Вітаємо "Батерфляй" з новими перемогами

Дата: 01.09.2020 15:59

30 серпня 2020 року в місті Лиман відбулась Першість Східної України «Dance Mix Cup», організована Міжнародною спілкою викладачів танців.  Вихованці народного аматорського танцювального колективу «Батерфляй» Черкаського базового історико-культурного центру у змаганні показали кращі результати та отримали найвищі нагороди. Так, старша група колективу посіла два перших місця, середня група – перше місце, дует дівчат Дарї Шабельник та Марії Литвинової – перше місце, соло від Ісик Єлизавети – друге місце та тріо у складі: Юлії Орлянської, Єлизавети Ісик та Марії Литвинової – друге місце!

Щиро вітаємо із перемогою всіх учасників колективу та їх керівника – Тетяну Попову! Бажаємо нових здобутків та досягнення найвищих вершин! Так тримати! Особливу подяку висловлюємо батьківському комітету! Дякуємо за оптимізм, фінансову підтримку, жагу до перемог та любов до творчості! Міцного вам здоровя і невичерпного ентузіазму!

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради