Дата: 01.09.2020 10:30

Пошук нових підходів до якісного оновлення змісту освіти

в контексті європейського простору

Початок  нового навчального року  - відповідальний та важливий момент для всіх освітян України.Керівників закладів освіти нашої громади  дуже турбує яким буде 2020-2021 навчальний рік, як ефективно організувати освітній процес.31серпня  2020 року на базі КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбулася серпнева конференція для керівників закладів освіти на тему «Пошук нових підходів до якісного оновлення змісту освіти в контексті європейського простору».

Про особливості організації освітнього процесу  в сучасних умовах розповіла присутнім начальник відділу освіти Ірина Литвинова.Під час виступу завідувачки МК Світлани Солонини на тему «Освіта громади на шляху до змін:від викликів до успіхів» учасники конференції дізналися про основні здобутки  та недоліки  методичної роботи освітянської спільноти громади в 209-2020 навчальному році.Наприкінці виступу керівник методичної служби зауважила, що за рейтингом відділу координації методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти щодо рівня методичної роботи наша громада займає другу сходинку (після Олександрівської ОТГ) серед всіх нині існуючих громад Донецької області.Директор Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Кисельова поділилася досвідом організації дистанційного навчання в минулому році, проблемами та перспективами подальшого використання технології дистанційного навчання в освітньому закладі.Нові підходи в організації виховної роботи – тема виступу керівника НМК заступників директорів Олени Хорошевої.

Пандемія короновірусу – виклик, який гідно прийняли не тільки заклади загальної середньої освіти громади, а і дошкільні освітні заклади.Методист методичного кабінету  Юлія Мороз ознайомила присутніх із основними напрямками роботи дошкільних закладів освіти під час карантину – опанування платформи ZOOM, розроблення сайтів дошкільних закладів, активне долучення педагогів до щотижневих онлайн-нарад, активна участь у розробці занять до посібника «Геокешинг», напрацювання матеріалів конкурсу «Дошколярик-онлайн».

Організація інклюзивного навчання в освітніх закладах – пріоритетне завдання КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської селищної ради.Галина Татаренко- директор центру проінформувала керівників освітніх закладів про результативність роботи центру в минулому році, про якість методичного супроводу асистенів вчителів дітей з ООП та плани на майбутнє.

Аналіз результатів ЗНО з математики став підгрунтям  до пошуку нових підходів до якісного оновлення шкільної метематичної освіти громади.Саме це питання стало темою виступу керівника НМК вчителів математики нашої громади Любов Бондаренко.В процесі виступу були обговорені основні заходи, заплановані на новий навчальний рік, який оголошено роком математики в Україні та названі основні орієнтири діяльності закладів освіти щодо реалізації цього питання.

Завершуючи конференцію, начальник відділу освіти  Ірина Литвинова подякувала керівникам за плідну співпрацю та побажала творчої наснаги, успіхів на шляху плекання майбутньої інтелектуальної еліти України.

Світлана Солонина,

завідувач МК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)