Про організований початок нового 2020-2021 навчального року

Дата: 03.09.2020 08:59

Про  організований  початок  нового  2020-2021 навчального року

Відділ освіти Черкаської селищної ради вітає усіх з початком нового 2020 – 2021 навчального року. Він розпочався відповідно  до  особливостей  епідеміологічної ситуації в  Донецькій області, яка на  сьогоднішній день має  зелений  рівень  епідеміологічної небезпеки.  Це означає,  що  учням  дозволено відвідування  закладів  освіти  в  звичайному  режимі.

З  метою  запобігання  поширенню  коронавірусної хвороби  (COVID-19) відділом  освіти  та  селищною  радою  здійснювалися  заходи  щодо  створення  безпечних  умов  для  організованого  початку  2020-2021 навчального року  з  урахуванням  Тимчасових  рекомендацій  щодо  організації  протиепідемічних  заходів  у  закладах  освіти  на  період  карантину  у  зв’язку  з  поширенням  коронавірусної хвороби  (COVID-19), затверджених  Постановою  Головного  державного  санітарного  лікаря  України  від 30.07.2020 року  №42. Надалі організація протиепідемічних заходів буде здійснюватись згідно Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50.

Директори  закладів  загальної  середньої  освіти  розробили  алгоритм  діяльності  закладу  в  умовах  карантину, погодивши  його з  відділом  освіти. Таким  чином, в  кожному  закладі  прописані  правила,  за  якими  здійснюється  початок  навчального дня, підвезення  учнів  і  педагогічних  працівників,  організація  харчування  і  питного   режиму,  місце  і  форма  проведення  освітньої  діяльності  та  інше.

Перед  початком  нового  навчального  року,  згідно  реформи  освіти,  за  рахунок  освітньої  субвенції  і  співфінансування з  коштів місцевого бюджету  продовжується  закупівля  меблів, комп’ютерного  обладнання  та  дидактичних  матеріалів  для  першокласників Нової української  школи.  В  цьому  році  ця  сума  становить  350, 269 тис.грн.

27 серпня 2020 року відбувся комісійній огляд закладів загальної середньої освіти щодо готовності освітніх установ до нового навчального року в умовах карантину. За підсумками огляду відзначено якісну підготовку більшості з них до зустрічі учнів. Висловлюємо слова вдячності педагогічним колективам, всім учасникам освітнього процесу за вагомий внесок у спільну справу.

Освітній процес на період карантину 2020. Умови, правила, рекомендації.

Ірина Литвинова,

начальник відділу

освіти Черкаської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)