"Роками ніколи пам'яті не стерти...."

Дата: 07.09.2020 09:00

В перші осінні дні у Черкаській ОТГ пройшли урочисті мітинги та покладання квітів з нагоди відзначення 75-ої річниці закінчення Другої світової війни та визволення сіл та селищ від нацистів.

Фото без опису      Віддати шану визволителям рідного краю прийшли керівники громади, представники ради ветеранів, депутатського корпусу, трудових колективів, учнівська молодь та мешканці сел.

Учасники мітингів схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання та покладанням квітів до братських могил і обелісків загиблим воїнам, вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за рідну землю.

Фото без опису     Також, закладами культури громади проведено низку тематичних годин, історичних екскурсів, організовано перегляди інформаційних репортажів, розгорнуто виставки друкованих та періодичних видань, присвячених цій визначній даті. Адже наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Низький їм уклін і вічна пам’ять!

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради

Фото без опису            Заходи проведено із дотриманням протиепідемічних вимог!

Закликаємо всіх не нехтувати правилами карантину

та вберегти себе і своїх близьких! Будьте здорові!