Музична вистава "Дюймовочка", проведена в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, дає надію онкохворим дітям

Дата: 28.03.2017 16:05

Фото без опису      Фото без опису

Ніщо так не зближує людей, як допомога в біді. Щире співчуття, участь і підтримка - є основами надії на одужання, на вихід із скрутного становища. Особливо, коли це стосується дитячих хвороб, а саме онкохворих дітей.

В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. 24 березня 2017 року відбулася театралізована музична вистава «Дюймовочка», в якій взяли участь учні 5-10 класів. На виставу були запрошені батьки, жителі села, вихованці дитячого садка, учні та вчителі школи.

Перед виставою був організований благодійний збір коштів. За рішенням учнівської ради кошти будуть перераховані до благодійного фонду на допомогу онкохворим дітям.

Саме згуртованість і підтримка одне одного у скрутні часи характеризує нас, українців, як націю, бо добро і милосердя є у серці в кожного з нас.

Н.В. Калашникова ,

педагог-організатор Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІст.