Зібралася велика шкільна родина в рідній Олександрівській школі

Дата: 07.02.2017 16:05

Фото без опису        Фото без опису

Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки у колгосп "на картошку" та на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ось уже багато років не порушується традиція - збирати усю велику шкільну родину у першу суботу другого зимового місяця. 4 лютого коридори школи прикрасили стінні газети із старими фотографіями, на яких застигли миті шкільного життя різних років: перший і останній дзвоники, участь у художній самодіяльності, відпочинок на природі, туристичні походи та облаштування території школи. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи. У привітальному слові директор школи Михайло Анатолійович Захаров підкреслив, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень школи щорічні перемоги у районних предметних олімпіадах, участь у різноманітних конкурсах . Протягом подальшого вечора зустрічі, який вели одинадцятикласники Троян Олена та Бабай Діана, гості прожили один шкільний день, насичений уроками. Наприклад, на "уроці історії" бажаючі випускники виступили із власними спогадами про веселі і цікаві ситуації із шкільного життя. На "уроці географії" випускники демонстрували своє вміння орієнтуватися, відповідаючи на дотепні запитання ведучих про зміни на території та у приміщенні школи: які зміни відбулися на шкільному майданчику, чи змінився фасад школи, які зміни ви помітили у холі тощо. "Урок мови та літератури" був побудований у вигляді гри "Розумники та розумниці": кожен із чотирьох запрошених із залу за одну хвилину мав переконати усіх присутніх, що рідна школа —найкраща. Протягом "уроку математики" ведучі знову запропонували відповісти на декілька запитань: скільки навчальних кабінетів у школі, скільки сходинок з першого на другий поверх школи, під яким номером кабінет директора і так далі. Насамкінець вечора ведучі запросили гостей разом проспівати гімн школи, який став завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

Фото без опису            Фото без опису