Пишається Черкаська об'єднана громада талантами юних музикантів

Дата: 31.05.2017 16:00

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

25 травня на базі Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру відбувся звітний концерт учнів та викладачів Слов’янської районної школи мистецтв, який зібрав багато батьків, гостей та шанувальників музичного мистецтва. Творчі колективи школи, учнів, викладачів та батьків привітав Черкаський селищний голова  Падалка С.В. і висловив надію на майбутні перспективи творчого зросту школи. Офіційну частину вручення Свідоцтв про закінчення районної школи мистецтв відкрила її директор Петрусенко В.В., яка розповіла про досягнення учнів за цей рік, привітала випускників та побажала їм творчої наснаги і подальших успіхів. На протязі всього концерту в залі панувала неперевершена атмосфера творчості та натхнення. Слухачі з теплотою сприймали виступи юних музикантів та їх викладачів, супроводжуючи кожен з них бурхливими оплесками. На завершенні концерту начальник відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Гавриш В.М. відмітила, що піднесений настрій, щира атмосфера та оплески залишаться у спогадах усіх присутніх, звітний концерт школи став не лише творчим підсумком року, а й справжнім святом музики та мистецтва.