День Соборності України

  • 612

                  

Щороку, 22  січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підгрунттям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

          

      

З нагоди відзначення Дня Соборності України на базі Прелесненського сільського центру розвитку національної культури було проведено загально громадську святкову програму, яка включала  декілька заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру. До початку урочистої частини у глядацькій залі проходила демонстрація документального відеофільму, організованого ОКП «Донецьккіновідеопрокат». У фойє центру культури проходив майстер- клас з виготовлення українського оберегу  – підкови та мистецька  акція «Єдина Україна», в які взяли участь як малі так і дорослі.

          

Потім всіх присутніх чекав  святковий концерт, в ході якого з вітальним словом виступив Черкаський селищний голова Падалка Сергій Володимирович. Рідну Україну в піснях, танцях та віршах прославляли  місцевий творчий дует та колектив «Прелесняночка», вокальний ансамбль «Домісолька» та танцювальний народний колектив «Батерфляй» Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру, дует Володимир Покатило та Олена Кіріндясова, Анна – Марія Борисенко Привільського сільського культурно – просвітницького центру. Гарний настрій передався всім присутнім глядачам у залі.

       

Інші новини

Всі новини