Вільний простір для жінок села Привілля

Дата: 30.01.2018 16:24

У січні 2018 року громадська організація "СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ" розпочала роботу над проектом «Вільний простір для жінок села Привілля». Грант надано МБФ «Український жіночий фонд» в рамках реалізації компоненту «Мобілізація громад задля розширення можливостей» спільного проекту ПРООН-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом» Створено Центр, де жінки зможуть отримувати психологічні консультації з питань планування, розстановки пріоритетів самоорганізації та структурування часу, розвивати комунікативні навички, а також зможуть засвоїти основи комп’ютерної грамотності та отримають вміння шукати роботу та просувати товар через мережу Інтернет. Всі заплановані заходи сприятимуть розвитку лідерських якостей жінки, формуватимуть навички толерантного спілкування та взаємопідтримки.