Змагаються юні таланти

Дата: 31.05.2017 16:01

Весняне диво подарували учні музичного відділення Слов'янської районної школи мистецтв, прийнявши участь в шкільному конурсі «Школа має таланти», який відбувся 29 травня 2017 року в смт Черкаське. Конкурсантів привітала голова журі, директор школи мистецтв Петрусенко В.В. та побажала учням творчої наснаги та перемог. Виступи юних талантів оцінювало журі у складі начальника відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Гавриш В.М., заступника директора з виховної роботи Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Хорошева О.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи районної школи мистецтв Скорик М.С. Програма конкурсу була різноманітною та насиченою. На сцені лунали твори композиторів сучасності, обробки народних пісень, джазові композиції, класичні твори. Підсумки конкурсу оголосила начальник відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Валентина Миколаївна Гавриш: молодша вікова категорія - Лауреатами І ступеню стали Войтюк Настя і Хорошева Ліза; Лауреатами ІІ ступеню- Барінова Єва та Нагороднюк Катя, Дорошенко Максим – Лауреат ІІІ ступеню. Суббота Настя, Сілко Давид та Висицька Аліна –Дипломанти конкурсу; середня вікова категорія- Лауреатами І ступеню стали Кузнєцов Женя та Фальченко Поліна; Лауреат ІІ ступеню- Гончаров Діма ; Лауреат ІІІ ступеню -Шмирьова Настя. Дипломанти - Барінова Катя, Пушкіна Даша, Білоус Віка і Кузьменко Тимофій; старша вікова категорія -Гран-прі отримала Кривогорніцина Руслана,а Литвинова Маша –Лауреат І ступеню. Конкурс завершила директор школи привітанням переможцям і теплими словами подяки викладачам Фальченко Г.В., Алісовій А.О., Селіверстову С.А., Сбітнєвій А.С. та Звягіній А.О. Черкаська об'єднана громада, школа мистецтв, викладачі, батьки пишаються юними талантами і бажають учасникам конкурсу подальшого творчого успіху і перемог.