НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 17.10.2016 16:30

У рамках «Свята мужності» на «Ура!» пройшов фестиваль дитячої творчості «Нащадки козацької слави» у Привільській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Глядачі були вражені виконанням учнями 1 класу (керівник Мітроніна С.М.) пісні «Нащадки козаків». Майже кожен клас на чолі зі своїми класними керівниками взяв участь у святковому заході. Особлива подяка Голік Т.І. (керівник 4 класу), яка разом зі своїм гуртом «Козачата» підготувала цілий блок про козаків.  Не менш яскравими були виступи хору «Першоцвіт» (7-8 класи), ансамблів «Калинонька» (дівчата 7 класу) та «Джерельце» (5-6 класи) під керівництвом педагога-організатора, вчителя музичного мистецтва Кіріндясової О.С.  Бурхливими оплесками діти, вчителі та батьки зустрічали дует педагога-організатора школи  Кіріндясової О.С. та музичного керівника Привільського СБК Покотила В.В.  Традиційною на святі було посвячення п’ятикласників у «козачата», яке проводив неперевершений кошовий отаман Дєдов В.В., вчитель «Захисту Вітчизни».                Зі словами привітання до майбутніх захисників звернулася староста села Привілля Колісник Т.М.  Ведучими були президент школи Дирдіна А. та директор Привільського СБК Крамаренко Д.М., а чудове оформлення створив учень 11 класу Вітман М.   Щира подяка педагогам-організаторам Кіріндясовій О.С., Шевченко Н.М., Мітроніній С.М. за відмінну підготовку до виховного заходу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Крамаренко Л.В.

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису