Обласний прес-тур "Оновлена Донеччина" на території Черкаської ОТГ

Дата: 18.09.2017 16:45

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису      Фото без опису     Фото без опису

В рамках обласного  прес-туру  «Оновлена Донеччина» близько 50 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації відвідали Центр безпеки громадян Черкаської селищної ради /об’єднаної територіальної громади/.

Учасники заходу  відвідали  новозбудований  Центр безпеки громадян, який існує більше півроку,  де змогли  оглянути  придбаний  автотранспорт та сучасне  технічне обладнання.

Черкаський селищний голова  Падалка С.В  та начальник  посту пожежно- рятувальної команди  центру безпеки громадян Черкаської селищної ради Даниленко К.О. продемонстрували  учасникам  прес-туру яскраві приклади  роботи  працівників центру,   зупинялися на нових успішних здобутках,  ділилися планами на майбутнє та відповідали на всі запитання журналістів.

У цілому захід пройшов продуктивно:  присутні одержали необхідну інформацію щодо  відновлення   інфраструктури, реалізації програм  і  проектів  у  різних сферах діяльності об’єднаної громади  з перших вуст.