Виробнича нарада керівників закладів культури селищної ради

Дата: 01.03.2017 16:45

28 лютого на базі Черкаського культурно-оздоровчого центру відбулася чергова інформаційна виробнича нарада за участю керівників закладів культури Черкаської селищної ради під головуванням завідувача сектору з питань культури і туризму  Гавриш В.М., під час якої було  обговорено ряд  важливих питань щодо організації діяльності бібліотечних та клубних закладів об’єднаної територіальної громади.

На нараді були присутні 15  керівників закладів культури клубного типу та бібліотечних закладів.

В ході заходу були висвітлені питання по активізації роботи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в клубних та бібліотечних закладах селищної ради, дотримання правил протипожежної безпеки працівниками закладів селищної ради, участь аматорських колективів у конкурсах і фестивалях різного рівня та планування  культурно-мистецьких заходів  в закладах культури   в рамках  відзначення  85-ої річниці Донецької області.

На нараді обговорили актуальне питання реформування закладів культури селищної ради, активізацію впровадження в роботу інновацій, модернізації закладів культури.

Також під час наради розглянули питання проведення  атестації   працівників   закладів галузі культури, організації творчих звітів  художніх колективів закладів культури клубного типу, питання виконавської дисципліни та дотримання кошторису закладів культури за споживання електроенергії.

Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.

Фото без опису          Фото без опису