Серце стареньке зігріймо теплом

Дата: 04.10.2017 16:47

1 жовтня, водночас з усім світом, у Майдані відзначили міжнародний день людей похилого віку. Святковий захід проходив у форматі літературно-музичної зустрічі «Серце стареньке зігріймо теплом» та випромінювало теплу родинну атмосферу і позитив. Цього дня тут звучали пісні, які гості свята могли запросто підхопити та підспівати, бо це ж знайомі усім мотиви та тексти про життя звичайного сільського люду. Можна було бачити, як старечі очі наповнюються сльозами щастя, розчулені теплими словами та щирими побажаннями здоров’я, добробуту, сімейного тепла. Завітав на захід і староста сіл Прелесне та Майдан Шевченко Юрій Михайлович, до якого старенькі мали змогу звернутися у неофіційній та невимушеній обстановці із нагальними питаннями, яких на селі сьогодні дуже багато. Поздоровила людей поважного віку також голова ветеранської ради Гетьман Любов Іванівна. І дуже хочеться, щоб не тільки 1 жовтня, а завжди на вустах наших бабусь та дідусів частіше з'являлася посмішка від нашої уваги, тепла і доброго слова.