Методична служба сектору з питань освіти Черкаської селищної ради відвідала Олександрівський ДНЗ "Журавлик"

Дата: 15.02.2017 16:55

Фото без опису        Фото без опису

З 15 лютого 2017 року, згідно плану роботи сектору з питань освіти Черкаської селищної ради, розпочала свою роботу методична служба для працівників ДНЗ Черкаської ОТГ, яка вивчає стан роботи з розвитку мови дошкільнят та допомагає молодим спеціалістам набувати досвіду щодо методики та практики роботи. 15.02.2017 року завідувач сектору з питань освіти Литвинова І.М. разом з вихователем вищої категорії Мельниченко Т.І. відвідали Олександрівський ДНЗ «Журавлик», де були учасниками цікавого заняття з теми «Кімнатні рослини» , спілкувалися з малечею та їх вихователькою Пелих Т.В. Досвідчений педагог Мельниченко Т.І. провела майстер-клас для колег «Як я навчаю дітей правильно говорити». Тепла та дружня зустріч закінчилась колективним пам’ятним фото.