Неформальна освіта педагога – навчання з задоволенням!

  • 464

Неформальна освіта педагога – навчання з задоволенням!

       28 серпня 2020 року Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 провела масштабну освітянську подію – магістральний міні-Edcamp Cherkasjke «(Не)формальна освіта: виклики, перспективи, синтез», яка об’єднала на віртуальній платформі 150 педагогічних працівників зі всієї України, а також представників Молдови та Нідерландів.

         З 9.30 ранку до 18.00 на платформі відбувалися цікаві експертні сесії, де спікери ділилися своїми надбаннями з питань неформальної освіти. Учасники дізналися про правила ефективної роботи, принципи медіації, антикорупційні інструменти, які можуть бути застосовані в навчальному закладі. Крім того цікавим моментом стало знайомство з засобами візуалізації та питаннями академічної доброчесності.

        Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації події та активну підтримку відділу освіти Черкаської ОТГ та особисто Литвиновій Ірині Михайлівні, завідувачці методичного кабінету Солонині Світлані Анатоліївні, адміністрації та педагогічному колективу Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Окрема подяка за спонсорську підтримку ТОВ «Акрукс-Груп» в особі генерального директора Павловського П.В..

 

            

                                        Стребіж Наталія,

координатор заходу