Дні туристичної інформації у закладах культури

Дата: 27.09.2020 18:00

Фото без опису         Щорічно 27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму, що має на меті популяризацію туризму. Так, у 2020 році темою заходів у закладах культури громади став розвиток сільського туризму. Привільська сільська бібліотека разом зі своїми активними користувачами долучилась до всіх туристів світу, та відзначила це свято вирушивши в подорож по туристичним станціям. Так на зупинці "Секрет рюкзака" діти дізналися які речі необхідно покласти в рюкзак перед походом. Зупинка "Прогноз погоди" - розповіла яка буде погода на підставі народних прикмет. І який же похід без багаття? Тож остання зупинка подорожі мала назву "Багаття за всіма правилами". Завершився захід конкурсом "Туристичні загадки". Діти з задоволенням їх відгадували та отримували за правильну відповідь солодощі.

Фото без опису     В Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі була проведена екскурсія до осіннього парку «Зелена стежка». Діти поглибили свої знання про красу осінньої природи, розвивали творчу уяву, фантазію, збирали матеріал для виготовлення поробок. Також дітлахи згадали народні прикмети та на основі власних спостережень склали твір про золоту красуню-осінь.  Фото без опису      В Олександрівському СЦРМП відбулось засідання молодіжного клубу "Ініціатива" та проведено розважальну програму "Мандруймо разом". Учасники клубу дізнались про правила поведінки під час туристичних походів, навчились встановлювати намет, користуватись спальними мішками та тур.знаряддям і вміти орієнтуватись на місцевості.            Фото без опису       Відділом культури та туризму селищної ради та спеціалістами Черкаського БІКІЦ для всіх працівників закладів культури було проведено семінар-нараду "Організація туристичної діяльності у сільській місцевості". Присутні ознайомились із нормами законодавства в сфері туризму, секретами створення «зелених садиб» та залучення потенційних відвідувачів.       Фото без опису      Також, у всіх закладах культури пройшли дні туристичної інформації "Моя яскрава Громада". Бібліотекарами було підготовлено книжкові виставки із виданнями, які знайомили з мальовничими куточками нашої України, визначними пам'ятками вітчизняної культури та туристичними «магнітами» Донеччини та Черкаської ОТГ.

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради