Привітання голови Черкаської селищної ради зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Захисника Вітчизни.

Дата: 13.10.2020 10:26

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

14 жовтня в нашій історії – це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, українців, які захищали Батьківщину від фашистів та нинішніх захисників України.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

З повагою та найкращими побажаннями,

Голова Черкаської селищної ради

Сергій Падалка