"До Дня захисника України..."

  • 1148

         14 жовтня у Черкаській ОТГ відбулиcя заходи, присвячені  Дню захисника України, Дню Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Заклади культури громади долучились до обласної акції «З вірою в захисників», а також провели низку тематичних годин та цікавих зустрічей з нагоди великого свята.

        Так, напередодні свята працівниками клубних установ Олександрівського старостинського округу було проведено благоустрій біля памятних знаків загиблим учасникам АТО, що знаходяться на території Черкаської ОТГ. Згодом, відділом культури та туризму було організовано мітинг-реквієм за участю керівництва громади, депутатів селищної ради та особового складу Слов'янського ОМВК у селі Маячка біля пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям Збройних Сил України. Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів та поклали квіти до гранітної плити.

         Учасники гуртка «Чарівна майстерня» Новомиколаївського СІКЦ в День захисника виготовляли вітальні листівки. Яскраві  подарунки діти прикрашали з великою любов’ю та записували в них щирі побажання відважним воїнам. З креативних дитячих робіт було створено виставку-привітання «Свою Україну любіть». Також, у Новомиколаївській бібліотеці всіх запрошували на книжкову виставку «Ми єдині подуху і по крові».

     Прелесненський СЦРНК до себе на свято запросив учнів  та вчителів Прелесненської школи та незвичного гостя - рядового  ЗСУ - Маслій Олександра. Все своє життя Олександр Вітальйович прожив в місті Донецьк, а в 2014 році - переїхав до Слов'янська та пішов добровольцем захищати Україну. Діти із захопленням слухали його розповіді про життя на війні, любов до Вітчизни та із задоволенням ставили питання. Наприкінці зустрічі присутні подякували Олександру Віталійовичу за цікаву спілкування та вручили сувеніри і квіти.

               До Дня захисника України в Привільському СКПЦ пройшов Урок мужності «Герої серед нас» та мандрівка за сторінками творів «Слава тобі, козаче!» - до Дня Українського козацтва. Олександрівський СЦРМП запрошував дітлахів на майстер-клас з виготовлення вітальних листівок до Дня захисника України, а Новоселівський СКБ – на кіноогляд «Останній гетьман Україні».

          Публічна бібліотека Черкаського БІКІЦ для відвідувачів центру провела історичний репортаж «Літопис козацької слави!», а учасники гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Творча майстерня» протягом тижня створювали святкові вітання в різних техніках та запрошували всіх односельців на виставку власних робіт.       Дотримуючись протиепідемічних вимог та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, працівники закладів культури прийняли участь у загальногромадській акції «Шануймо захисників України!» та здійснили «візити ввічливості» до учасників АТО/ООС. Воїнів привітали листівками, квітами та сувенірами від Черкаської селищної ради.

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради