Увага! Конкурс на заміщення вакатної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської селищної ради Слов?янського району Донецької област

Дата: 22.10.2020 15:39

Відділ  освіти  Черкаської селищної  ради  оголошує  конкурс  на заміщення вакантної посади:

• директора  Комунальної установи «Центр  професійного  розвитку педагогічних  працівників»  Черкаської селищної ради  Слов?янського  району  Донецької  області.

Вимоги до кандидатів: педагогічні працівники, які мають громадянство  України, вільно володіють  державною  мовою,  мають вищу освіту не нижче ступеня магістра  та стаж педагогічної  та/або  науково-педагогічної роботи не менше п’яти  років,  досвід впровадження інновацій,  педагогічних новацій і  технологій  у  системі  освіти,  у  тому  числі  інформаційно-комунікаційних.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Копія паспорта громадянина України;
  • Письмова  заява  про участь у конкурсі;
  • Анкетні данні;
  • Мотиваційний  лист;
  • Копія  трудової  книжки;
  • Копія (копії) документа (документів ) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання , присудження наукового ступеня;
  • Письмова  згоду на збір та обробку персональних даних.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу звертатися до відділу освіти Черкаської селищної ради за адресою:                        смт. Черкаське вул. Дружби , 1.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном: 0661260299.

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.