Проєкт Business Index

  • 321

       13 жовтня 2020 року стартував проєкт Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 року.

       Дослідження реалізовує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України. Дослідження проводиться в рамках проєкту “Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

     Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, Офісу з просування експорту, профільним Міністерствам та іншим державним установам. Отримана інформація від представників малого та середнього бізнесу України буде врахована при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні.

       Також результати будуть використані для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готується Кабінетом Міністрів України спільно з Центром Економічного Відновлення.

         Дослідження скрадатиметься із трьох хвиль і буде фіналізоване до кінця 2020 року.

      Представники малого та середнього бізнесу можуть долучитися до першої хвилі опитування за посиланням: https://web.gradus.app/business, та отримати доступ до результатів дослідження, відправивши листа на e-mail [email protected].

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар

Інші новини

Всі новини