Привітання голови Черкаської селищної ради ОТГ з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Дата: 08.11.2020 11:40

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Черкаської ОТГ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож нехай культуриа зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Щиро вдячні працівникам інноваційних закладів культури, будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вам тепла у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Сергій Падалка,

голова Черкаської селищної ради об'єднаної територіальної громади