НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ ГРОМАДИ - НОВІ ОБЛИЧЧЯ ВЛАДИ!

Дата: 18.11.2020 13:38

НОВИЙ  ЕТАП РОЗВИТКУ ГРОМАДИ -

НОВІ ОБЛИЧЧЯ ВЛАДИ!

17 листопада 2020 року розпочався новий відлік розвитку нашої громади.  Вперше новообраний  голова та  депутати селищної ради  зібралися на перше засідання  сесії Черкаської селищної ради Краматорського району Донецької області  восьмого скликання.

Заступник голови Черкаської селищної територіальної виборчої комісії  Ірина Зайцева відкрила першу сесію нового скликання. Вона проінформувала  присутніх про підсумки голосування в ході чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та оголосила про  визнання повноважень   депутатів  селищної ради 8 скликання та голови селищної ради Головаша  Андрія Вікторовича.  Новообраному  голові  та депутатам були вручені  посвідчення та нагрудні знаки.

Участь в роботі сесії прийняв голова Черкаської селищної ради 7 скликання Падалка С.В. Він побажав новому голові та депутатському корпусу  успішних  звершень, наснаги, впровадженню перспективних проектів, спрямованих на розвиток громади , наповнення бюджету та  прийняття виважених рішень.

Надалі, згідно з процедурою проведення першої сесії нового скликання, були припинені повноваження керівників органу влади сьомого скликання.  Відбулася процедура таємного голосування    з виборів  на посаду секретаря селищної ради.    За пропозицією селищного голови  депутати обрали  Даниленка Костянтина Олександровича на посаду секретаря селищної ради.

В ході  проведення першої сесії   депутати утворили постійні депутатські комісії, затвердили  Положення про постійні комісії та ухвалили їх склад .

Після  затвердження Положення про старосту старостинського округу селищної ради, голова селищної ради  Головаш А.В.  запропонував депутатам для затвердження кандидатури на посади старост старостинських округів нашої громади. Всі кандидатури старост були попередньо обговорені на зустрічах з жителями відповідних старостинських округів. Отже депутати одностайно  підтримали   запропоновані   кандидатури  на посади старост . Так, старостою Олександрівського старостинського округу було  затверджено Желєзнякову Альону Вікторівну, старостою Новомиколаївського старостинського округу -  Вдовенко Альону Миколаївну, старостою Привільського старостинського округу - Конобієвську Аліну Ігоріївну, а старостою Прелесненського старостинського округу - Тютюнника Олега Володимировича.  В ході пленарного засідання секретар селищної ради та старости склали Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

В ході засідання сесії депутати ухвалили ряд питань, серед  яких було  затверджено  план діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік,  надано право першого та другого підписів під документами селищної ради та  розглянули інші питання.