Учитель року -2021

Дата: 19.11.2020 14:28

Учитель року -2021

Для того, щоб мати майбутнє, необхідно

бути готовим зробити щось нове.

Пітер Фердинанд Друкер

У межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», враховуючи результати добровільної реєстрації учасників на офіційній сторінці Конкурсу, шість  творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів закладів освіти Черкаської селищної ради змагалися за почесне звання переможця І (зонального) туру Конкурсу. Випробування для конкурсантів відбувались у номінаціях: «Трудове навчання», «Українська мова та література», «Математика».

Вперше за всю історію конкурс проводився в дистанційному форматі.Учасники пройшли тестування з фахової майстерності на якому продемонстрували досконале володіння методикою викладання предмета, знаннями з педагогіки та психології, проводили дистанційні уроки, презентували власні педагогічні родзинки на майстер-класах.

Конкурс професійної майстерності – це один з етапів вияву професійного росту вчителя. Участь в ньому  - можливість заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитися власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.

Від усієї душі вітаємо переможців та лауреатів конкурсу «Учитель року – 2020».

Номінація «Українська мова та література»:

І місце – Кочура Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури філії Красноармійський НВК КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;

ІΙ місце – Коротенко Вікторія Вікторівна, вчитель української мови та літератури філії Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;

ІІІ місце – Дзюбаненко Тетяна Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Прелесненського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Номінація «Математика»:

І місце Шнурко Андрій Володимирович, вчитель математики Привільського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

ІΙ місце – Іваніна Олена Вікторівна, вчитель математики Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Конкурсні випробування в номінації «Трудове навчання»  проходили між вчителями трудового навчання освітніх закладів Краматорської міської ради та Черкаської ОТГ. За результатами всіх випробувань перемогу здобув молодий, креативний  вчитель трудового навчання КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Прокопчук Вячеслав Васильович (І місце).     Оргкомітет та журі І туру конкурсу висловлюють щиру подяку всім учасникам за творчий ентузіазм, незгасне бажання досягти вершин професійної майстерності.Сподіваємося, що наші переможці гідно представлять громаду на рівні області.

Безперечно, приємно і важливо мати визнання колег, високопрофесійних спеціалістів, здатних об'єктивно оцінити твою роботу. Але якою високою не була б та оцінка, найвищий бал учителю можуть поставити тільки учні, вихованці. Мільйон призів не замінять посмішки дитини та вдячності батьків. Це сенс життя справжнього Учителя.

Світлана Солонина, завідувач

методичним кабінетом Черкаської