Привітання голови Черкаської селищної ради Андрія Головаша з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 08:08

Шановні  працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування,

депутати  всіх  рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного селища, села, дбають про його розквіт і зростання.

Ваша наполеглива й самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція - є гідним внеском у розбудову нашої об’єднаної громади і держави.

Переконаний, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу, і разом з усією громадою, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді працюватимуть над підвищенням потенціалу нашого рідного краю.

Сподіваюсь, що цей урочистий день додасть усім нам сил і піднесеного настрою, а щоденна праця буде спрямована на дальніше зміцнення демократичних засад розвитку суспільства і процвітання України.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині міцного здоров’я, миру, достатку й благополуччя, здобутків у нелегкій та відповідальній праці.  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою,

голова Черкаської селищної ради