День Збройних сил України в громаді

Дата: 06.12.2020 16:00

Фото без опису     День Збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Це свято людей, які боронять рідну землю.

Фото без опису     З цієї нагоди 6 грудня відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам АТО в селі Новоселівка та селі Маячка.

Фото без опису     В урочистостях взяли участь керівники громади, структурних підрозділів, а також мешканці сел. Присутні запалили свічки та вилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих патріотів, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України.

Фото без опису     До свята закладами культури Черкаської ОТГ було організовано тематичні виставки та інформаційні заходи. Також, громада долучилась до проєкту “Місто Героїв” до дня Збройних сил, започаткованим управлінням інформаційної діяльності і зв’язків з громадськістю Донецької ОДА.

Фото без описуВідділ культури та туризму

Черкаської селищної ради