Депутати за роботою!

Дата: 10.12.2020 10:02

Депутати за роботою!

Напередодні  засідання другої сесії  селищної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій.

Депутати  активно включилися  до обговорення  положень , викладених в проекті  Регламенту  Черкаської селищної ради  восьмого скликання,   утворення та формування  персонального складу виконавчого комітету селищної ради.  Детально   проаналізували  питання внесення змін до бюджету селищної ради на поточний рік, внесення змін до Програми підтримки соціально-незахищених верств населення «Турбота»  ,  Програми  розвитку та фінансової підтримки  комунального підприємства «Громада»,  змін у структурі селищної ради.

Постійна комісія, до повноважень якої віднесені питання  агропромислового комплексу та землекористування,  розглянула проекти рішень щодо надання дозволів жителям громади на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд; затвердження   технічної документації громадянам та  затвердження   проектів землеустрою для ведення сільськогосподарського виробництва та проведення земельних торгів та інші питання.

Світлана Петрусенко,

керуюча справами виконавчого