Спільна робота працівників пожежно-рятувальної команди Центру безпеки громадян Черкаської селищної ради та "ДТЕК"

Дата: 15.12.2020 13:45

Для уникнення аварійних ситуацій, падіння дерев на лінії та обриви дротів електромереж, особливо в часи непогоди  10 грудня енергетики «ДТЕК» сумісно з працівниками Центру безпеки громадян пожежно-рятувальною командою Черкаської селищної ради,  виконали обрізку гілок та дерев, що знаходяться в охоронній зоні ліній електропередачі. Працівники Центру безпеки громадян розчистили траси ліній електропередачі на території Новомиколаївського старостинського округу, а саме в селі Іванівка.

Для виконання розчищення ліній електромереж від порослі здійснюються короткочасні відключення електропостачання, що убереже в майбутньому цілі населенні пункти від тривалих аварійних відключень.

Щоб не допускати аварійних ситуацій, енергетики просять відповідальних осіб своєчасно обрізати дерева, посаджені поблизу ліній електропередачі. Зокрема, енергетики нагадують жителям приватного сектору, що висадка дерев під електролініями заборонена (відповідно до Правил охорони електричних мереж).