НАДАННЯ ПОСЛУГ ПРОКАТУ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 15.12.2020 15:59

В Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаської селищної ради  при відділенні надання адресної натуральної допомоги діє пункт прокату, який створено для надання громадянам послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності  та підтримки соціальної незалежності громадян ,які частково або повністю втратили рухому активність у зв’язку з  похилим  віком чи хворобою.В пункті прокату на теперішній час в наявності є ходунки, милиці , палиці. Послуги з прокату  безкоштовно надаються особам, які  перебувають  на обліку   територіального центра, звернулись до пункту прокату та уклали відповідний договір.  Термін , на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами у договорі. За згодою сторін  користування засобом реабілітації може бути продовжене на новий термін.

Директор Територіального центра                                                       І.В Зайцева

Якщо Вам потрібна допомога у вигляді засобів реабілітації, Ви можете звернутися до нашого терцентру, який знаходиться за адресою:

смт.Черкаське, вул. Шевченко б.15/а, кабінет 1.

Детальна інформація за телефоном: 099-086-71-36