В Черкаській селищній раді відбулося перше засідання виконкому в новому складі

  • 399

    

Під головуванням голови Черкаської селищної ради 16 грудня пройшло перше засідання виконавчого комітету селищної ради VIII скликання.

Нині виконком працює у складі 19 осіб на чолі з селищним головою. У складі комітету – як досвідчені фахівці, так і ті, хто вперше долучився до роботи виконавчої влади. На початку засідання Андрій Головаш побажав новообраним членам виконкому плідної роботи та вручив посвідчення.

Посвідчення отримали  Валентина Гавриш, Олексій Акопов, Наталія Горбатко, Ірина Зайцева, Володимир Мясник, Сергій Курінний, Ольга Котлярова, Сергій Падалка, Олена Домбровська, Альона Вдовенко, Аліна Конобієвська, Альона Желєзнякова, Олег Тютюнник, Євген Саченко, Олександр Березнєв. Костянтин Даниленко, Ірина Скицька та Володимир Стрельцов, які були відсутні на зсіданні з поважних причин, отримають свої посвідчення на наступному засіданні виконавчого комітету          

 

Після урочистої церемонії перейшли до розгляду питань порядку денного, серед яких було шість планових, а також близько тридцяти додаткових.

До порядку денного включені питання про утворення комісій, затвердження плану роботи виконавчого комітету та бюджету селищної ради на наступний рік, погодження проектів місцевих програм та надання матеріальної допомоги громадянам.

Наразі члени виконавчого комітету працюватимуть над проектами рішень, які будуть винесені на наступне засідання.

                                                              Секретар виконкому Валентина Гавриш