Святий Миколай завітав до закладів культури Черкаської громади

Дата: 19.12.2020 15:00

День Святого Миколая – особливо очікуване дитяче свято. Адже малеча сповнена мрій і фантазій, віри в казку і доброго дідуся, який обов’язково винагородить  за слухняність. У цей святковий день привітання дітлахів стало традицією в Черкаській ОТГ. Не став винятком і нинішній 2020 рік. Дотримуючись карантинних вимог та рекомендацій, заклади культури громади підготували для малечі багато сюрпризів: цікаві розважальні програми, театральні вистави, святкові локаціїї, майстер-класи та, звісно, смаколики і подаруночки. Також, традиційним було і проведення загальногромадського конкурсу дитячого малюнку «Світ чудес Святого Миколая». На адресу організаторів надійшло майже 100 робіт, тож в умовах пандемії коронавірусу, церемонія нагородження переможців відбулась онлайн на Фейсбук-сторінці та Ютюб-каналі «Відділу культури та туризму Черкаської селищної ради». Не залишились осторонь свята і підприємці нашої громади. Щиро вдячні за підтримку дитячої творчості Олександру Склярову, Ірині Скіцькій, Ірині Муштак, Тетяні Постовій та Наталії Рябкіній. Щиро бажаємо всіх дітлахам та дорослих, щоб позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії та приємні спогади надихали на добрі вчинки і нові звершення.

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради