Безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Дата: 06.01.2021 11:41

Шановні батьки! Щоб ваші діти завжди були в безпеці, закликаємо вас провести профілактичні бесіди з малечею на теми безпеки життєдіяльності. Адже краще, щоб дитина дізналась про наслідки небезпечних експериментів  від вас, ніж на власному досвіді. Подбайте про безпеку своїх дітей та пам'ятайте про наступне:

- тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Розповідайте про небезпеку, яку приховує у собі вогонь;

- не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

- перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватися побутовими приладами;

- виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо;

- обов’язково розкажіть дітям про порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вивчіть номери телефонів екстрених служб ;

- слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки або покинуті будівлі.

Наголошуємо! Безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!