На території Черкаської селищної ради провели роботи з прибирання доріг та вулиць від снігу

Дата: 18.01.2021 14:44

18 січня з самого ранку на всій території громади тривають роботи з прибирання доріг від снігу. До прибирання залучилися працівники Центру безпеки громадян, комунального підприємства «Громада» та місцеві фермери. Завдяки спільній роботі вже очищені дороги у смт.Черкаське, с.Новомиколаївка, с.Іванівка, с.Шнурки, с.Привілля, с.Олександрівка та с.Прелесне.

Допомогу по очистці вулиць в селі Привілля надав керівник Бантишевськоі гірничої дільниці - ПАТ"Дружківське рудо управління" Воронов Ігор Григорович

Допомогу по очистці вулиць в селі Новомиколаївка, селі Іванівка та селі Шнурки надав керівник фермерського господарства "Верес" Скляров Олександр Олександрович

В с. Новоселівка допомогу наддав - АФ "Ірина" (Шумський Роман Федорович), та с. Олександрівка - ТОВ "Крамагросвіт" (директор Курінний Сергій Іванович, заст. директора  Перець Микола Миколайович)

В селах Привілля та Майдан допомогу було надано Саченко Євгенієм  Валентиновичем та Гусаковим Миколою Васильовичем