Центру безпеки громадян Черкаської селищної ради 4 роки

Дата: 27.01.2021 10:21

26.01.2017 році в Черкаській об’єднаній територіальній громаді розпочав свою роботу один із перших Центрів безпеки громадян в Донецькій області.

Започаткування та належне функціонування Центру безпеки громадян забезпечило оперативне реагування на всі виклики, адже у ньому працюють 17 професійних пожежних-рятувальників. Його створення допомогло більш ефективно та більш комплексно вирішувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприяння налагодженню тісної взаємодії між рятувальниками та мешканцями громади.

За період функціонування загальна кількість реагувань на пожежі 216 виїздів, а також команда залучалася до розчистки заметів, буксирування вантажних автомобілів, ліквідації аварійних та обвалених дерев, організації навчання населення при виникненні надзвичайних ситуацій, виготовлення наглядних посібників (буклетів, плакатів тощо) на тему цивільного захисту та пожежна безпека, організації і забезпечення роботи пунктів обігріву та харчування населення, неодноразова проводили дезінфекцію спортивних майданчиків, магазинів та бюджетних організацій, надавали допомогу мало мобільним верстам населення.

Так, окрім місцевого пожежно-рятувального підрозділу в приміщенні Центру знаходиться Поліція, де працює два офіцери громади.

Під надійним захистом відтепер перебувають близько 10 тисяч населення,11 населених пунктів Черкаської громади