Відбулась чергова атестація працівників закладів культури Черкаської громади

Дата: 15.02.2021 13:02

Відповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, затвердженого наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 №44 та наказу відділу культури та туризму Черкаської селищної ради №8-од від 14.08.2020, з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури громади,  для визначення можливостей їх професійного і посадового росту, 12 лютого 2021 року  в Черкаському базовому історико-культурному-інформаційному центрі відбулась атестація працівників закладів культури Черкаської селищної ради.

Фото без опису       Комісія, під головуванням начальника відділу культури та туризму Батан Ярослава Володимировича, у складі провідних спеціалістів управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, керівництва Черкаської селищної ради заслухала звіти 20 працівників, які атестувалися, про виконану роботу, творчі досягнення, участь у  конкурсах  і фестивалях, перспективи подальшого розвитку закладів культури в громаді. Комісією обговорено їх професійні якості і результати діяльності. Всіх працівників культури атестовано, як таких, що відповідають займаній посаді. За результатами проведеної атестації складено протоколи, оформлено атестаційні листи, рекомендовано направлення певних працівників на курси підвищення кваліфікації.

Атестацію було проведено в атмосфері вимогливості,  доброзичливості, відповідно до вимог чинного законодавства.

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради