Міжнародна спільнота підтримує проведення судової реформи в Україні, - Матті Маасікас

Дата: 01.03.2021 14:39

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток Правосуддя» заявив, що міжнародна спільнота підтримує проведення судової реформи в Україні.

«Для реформ в Україні є політична воля. Президент Зеленський сказав і довів, що в Україні немає табу. Одним із прикладів цього є відкритий ринок землі в країні», - підкреслив Маасікас.

«Я відкидаю пострадянський цинізм, що звучить так, ніби ніхто не хоче справедливої судової системи в Україні і ніхто в парламенті на це не піде. Я в це не вірю. І я знаю, що люди, які вийшли на Майдан сім років тому також у це не вірять. Для проведення комплексної судової реформи президент Зеленський та українська влада користуються повною підтримкою міжнародної спільноти», - додав Маасікас.