В Україні розроблено проєкт Стратегії розвитку правосуддя та конституційного судочинства на найближчі три роки

  • 878

Голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток Правосуддя» розповів про Стратегію розвитку правосуддя та конституційного судочинства на найближчі три роки.

«Членами комісії з питань правової реформи України, на виконання доручення Президента України, був розроблений та підготовлений проєкт Стратегії розвитку правосуддя та конституційного судочинства на найближчі три роки. Даний проєкт планується обговорити на цьому заході, після чого він буде направлений до Офісу Президента України для фінальних правок та затвердження указом Президента. Окремо хотів би подякувати представникам Верховного суду та суддівського самоврядування, міжнародним організаціям, які надавали поради та рекомендації під час підготовки даного документу», - розповів Сергій Іонушас.

Він додав, що на фінальній стадії обговорення Стратегії Президентом України було наголошено на необхідності приділення уваги питанням діяльності Конституційного суду України та процедурі конституційного провадження.