Участь молодіжного центру "Ініціатива" у проекті «Мережа змін. Рестарнінг молодіжних центрів»

Дата: 02.03.2021 16:12

В рамках проекту «Мережа змін. Рестарнінг молодіжних центрів», реалізацію якого здійснює громадська організація «Платформа ініціатив Теплиця» за підтримки проекту  USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», працівники молодіжного центру Черкаської ТГ «Ініціатива» організували онлайн заходи:

• вікторина «Хлопці проти дівчат» до дня святого Валентина, на платформі ZOOM, а також використання опитника Kahoot;
  • вечір музики на платформі ZOOM.

Заходи пройшли успішно, молоді люди були зацікавлені та весело провели цей час, хоч і в онлайн режимі.

Участь у проекті продовжується і наш молодіжний центр «Ініціатива» розвивається і дає успішні результати у навчанні та реалізації заходів.